Každý, kdo chce dosáhnout vzdálený cíl, musí udělat mnoho malých kroků.
Helmut Schmidt
 

adaptace

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Bulletin TIMUR

Chcete dostávat do Vaší emailové schránky Bulletin TIMUR?
Publikace TIMUR
V této sekci naleznete publikace, které připravila iniciativa TIMUR či jí spřátelené organizace, související především s hodnocením udržitelnosti na místní úrovni prostřednictvím indikátorů, s ekologickou stopou v edicích Zrcadlo místní udržitelnosti, Inspirace či další publikace jako výstupy realizovaných projektů.

KategorieSoubory

folder icon 9 Environmentální reporting

Kategorie obsahuje publikace (metodiky, zprávy) týkající se zveřejňování informací o životním prostředí na místní úrovni. 

folder icon 2 Edice: Inspirace

edice_inspirace

Edice Inspirace: půjde o publikace vydávané výhradně v elektronické podobě, doplňující tištěnou řadu Zrcadlo místní udržitelnosti. Jednotlivé vydání inspirace se budou zabývat specifickými otázkami udrţitelného rozvoje a jeho vyhodnocování pomocí indikátorů. Edice inspirace přináší odborněji laděné zprávy určené především váţnějším zájemcům o danou problematiku. Jejich ambicí je přinášet do českého prostředí nové postřehy, zkušenosti z České republiky a ze zahraničí a nové poznatky nabyté v rámci projektů TIMUR.

folder icon 11 Edice: Zrcadlo místní udržitelnosti

logo_ZMU

Zrcadlo místní udržitelnosti je název edice, ve které jsou vydávány jednotlivé publikace, které se zabývají indikátory udržitelného rozvoje. Nejedná se o pravidelně vycházející publikace, nýbrž o výstupy konkrétních projektů, jejichž realizátorem, partnerem nebo neformální spolupracující organizací je buď  občanské sdružení TIMUR nebo jeho zakládající organizace.

folder icon 2 Další publikace TIMUR
Zde jsou uloženy publikace, které vydala iniciativa TIMUR v rámci své projektové činnosti a jednotlivé publiakace nezapadají do dvou edic, do edice: Zrcadlo místní udržitelnosti a edice: Inspirace.

V této kategorii není žádný dokument

 

Interní sekceKontakt

Týmová iniciativa pro místní udržitelný rozvoj, o. p. s.
Olšanská 55/5 
Praha 3, 130 00

Tel +420 602 435 421
e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Další kontaktní údaje

 

Podpora

Děkujeme

Ministerstvo životního prostředí Ministerstvo pro místní rozvoj

SFZP_H_CMYK

loga-fondnno-nros-partnestvi-eeagrants-mala-rgb

Norske-fondy Logo

EHP-fondy Logo


mhmpmsmt

OPVK_hor_zakladni_logolink_RGB_cz

logo flanders smalllogo matralogo esf